Seda Sayan, en sonunda bunu da yaptı! Görenler gözlerine inanamadı...

Eser Yenenler-Berfu Yıldırım ikilisinin gerekleştirdiği görkemli düğünün davetli listesinde yer alan  Seda   Sayan  , Acun Ilıcalı ile beraber çekildiği fotoğrafa eklediği efektin dozunu artırınca olanlar oldu. Ünl&

haber7
0

Son dönemlerde sosyal platformda yayınlandığı fotoğraflarda ziyadesiyle  photoshop  kullanan  Seda   Sayan  ,  Eser Yenenler  ve  Berfu Yıldırım  ın davetli listesinde bulunduğu düğün organizasyonunda da büyük ses getirdi. Kişisel sosyal medya hesabı olan Instagram da gün geçtikçe hatrı sayılır bir kitleye erişen ve devamlı olarak makyaj efektini içerisinde barındıran fotoğraflarını takipçileriyle paylaşan  Seda   Sayan  , Eser Yenenler-Berfu Yıldırım ikilisinin düğününde Acun Ilıcalı ile beraber çekildiği fotoğrafta da uygyladığı photoshopun dozunu fazla abartması sonucunda sosyal medya kullanıcıları tarafından yorum yağmuruna tutuldu.

Demet Akalın , eleştiri oklarını sapladı! Emre Belözoğlu için topa tuttu

Seda  Sayan  ın kullandığı efekt sonucunda Acun Ilıcalı nın yüz ve diş renginin bambaşka bir hale dönüşmesi ve benlerinin dahi tamamının ortadan yok olması üzerine görenler gözlerine inanamadı. Neredeyse ünlü sunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı yı yararlandığı photoshopla tanınmaz hale çeviren  Seda   Sayan  magazin gündemine bomba gibi düştü. 

Vedat Milor dan İzlanda için kendine özgü yorum! Mesleğini konuşturdu...

 

 

İşte , sosyal medya kullanıcıları tarafından şarkıcı ve sunucu  Seda   Sayan  a gelen yorumlardan bazıları...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 9 =