CHP'ye 100 bin TL bağışlayan Murat Boz 170 TL'nin peşine düştü!

Ekrem İmamoğlu'na yaptığı bağış ile gündeme gelen ve takipçilerinden olumsuz yorumlar alan ünlü şarkıcı  Murat   Boz  , Aslı Enver ile birlikte Zorlu Center'da 3 saatlik alışverişin ardından yaptığı hareketle

haber7
0

Son dönemde  CHP  İstanbul Büyükşehir Belediyesi adayı  Ekrem İmamoğlu  na yaptığı  100  bin TL lik bağış ile gündeme gelen  Murat   Boz  gitti alışveriş merkezinde valeleri şaşkına uğrattı.

Murat  Boz  , çıkışta valeye 30 TL lik park ücreti yerine 200 TL verdi. Aslı Enver in yanında para üstü isteyemeyen  Boz  , bir milyon TL lik Mercedes cipiyle oradan ayrıldı. Ancak 200 TL yi alan valenin mutluluğu kısa sürdü.

"170 TL Yİ ALMAYA GELECEĞİM"

Murat  Boz  un , vale şirketini arayarak 170 TL lik para üstünü istediği ortaya çıktı. Pop yıldızı , Trafikte geri dönemeyeceğim. Kalan  170  TL yi daha sonra gelip alırım. dedi.

CHP YE  100  BİN TL LİK BAĞIŞ YAPMIŞTI

Ekrem İmamoğlu , 23 Haziran İBB seçimleri için yaptığı kampanyada ünlü şarkıcı  Murat  Boz’un  100  bin TL’lik bağışta bulundu. Cumhuriyet Halk Partisi nin İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu bağışın doğruluğunu teyit etti ve  Murat   Boz  dan onay alınarak haberin paylaşılmasına izin verdi.

 

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 6 =