Erbakan'dan sert tepki: İntikam siyasetinden bıktılar!

 Yeniden Refah Partisi  Genel Başkanı Fatih  Erbakan  , "Bugün Türkiye'de sadece eleştiren , çözüm önermeyen , sadece teşhis ve tespit yapan , tedavi ortaya koyamayan  muhalefet  var. 'Mevcut iktidar 17 senede hi&c

haber7
0

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı  Erbakan  , partisinin  Yozgat  il teşkilatı tarafından düzenlenen İl Kongresi ne katıldı.  Yozgat  Belediyesi Büyük Sinema Kültür Salonu ndaki il kongresinde konuşan  Erbakan  , partisinin kongre sürecini anlattıktan sonra  muhalefet  partilerini eleştirdi.

 

 

Erbakan , "Milletimiz muhalefetten neden şikayetçi? Yıllardan beri  muhalefet  ediyorlar. Tek amaçları var; Bu iktidar gitsin de ne olursa olsun , yeter ki bu iktidar gitsin. Yerine daha kötüsü gelecek olsa bile yeter ki bu mevcut iktidardan kurtulalım . Bu kin , haset , hırs siyasetiyle intikam siyasetiyle kişisel hesap siyasetiyle millete faydalı olunmaz. Bugün  Türkiye  de sadece eleştiren , çözüm önermeyen , sadece teşhis ve tespit yapan , tedavi ortaya koyamayan bir  muhalefet  var. Mevcut iktidar 17 senede hiçbir faydalı iş yapmadı , ne yaptıysa yanlış yaptı diyen muhalefetten bu millet bıkmıştır ve şikayetçidir" diye konuştu.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 5 =