Soylu: Bunların gözleri dönmüş!

İçişleri Bakanı Süleyman  Soylu  , Trabzon'da havalimanında yaşanan tartışmaya ilişkin açıklamalarda bulundu.

haber7
0

Güngören’de muhtarlarla bir araya gelen Soylu , hem kendileri hem muhtarlar açısından bu toplantıların verimli olduğunu belirterek , "Muhtarlarımız şöyle söylüyorlar , uyuşturucu ile mücadelede , bu toplantılar yapıldıktan sonra yüzde 70 daha iyi bir noktaya gelindi. O tarihten itibaren de İstanbul da uyuşturucu operasyonlarında yaklaşık yüzde 38 artış oldu." diye konuştu. 

İstanbul da eskiden su olmadığını , suyu insanların leğenlerde , küvetlerde tuttuklarını , daha sonra depolar aldıklarını anlatan Soylu , hava kirliliğinden dolayı insanların çocuklarını okullara gönderemediklerini , artık bu sorunların kalmadığını , İstanbul’un su ihtiyacının 2071 e kadar giderilmiş durumda olduğunu kaydetti. 

TERÖR ÖRGÜTLERİYLE İLTİSAKLI

Bakan Soylu , Ramazan Bayramı nın 1. günü  Trabzon  da havalimanında yaşanan tartışmaya ilişkin , şunları söyledi:

"Çıkmak üzere iken birkaç kişi fotoğraf çekildi , 50-100 kişilik bir grup her şey çok güzel olacak diye slogan atmaya başladı. VIP çıkışında sizin partinize mensup olmayan ve bir  İçişleri Bakanı  gelmiş , burası politik arena değil ki. Orada bulunmaya da hakkınız yok. Dışarıda bulunabilirler. Bana akıllı ol Soylu diye biraz mafyavari bir laf söylemiş oldu. Oradaki amacı belli. Amacı bir tahrik , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 9 =