Hakkari'den kahreden haber! Şehit düştü

Milli Savunma Bakanlığınca ,  Hakkari  sınırında bir üs bölgesine bölücü teröristler tarafından yapılan saldırıda yaralanan Piyade Uzman Çavuş Celal Hayta'nın tedavi gördüğü Gülhane E

haber7
0

Milli Savunma Bakanlığınca , Hakkari sınırında bir üs bölgesine bölücü teröristler tarafından yapılan saldırıda yaralanan Piyade Uzman Çavuş Celal Hayta nın tedavi gördüğü Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde , tüm çabalara rağmen kurtarılamayarak  şehit  olduğu belirtildi. 

Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada , "Hakkari sınırında bir üs bölgemize 4 Mayıs 2019 tarihinde bölücü teröristler tarafından yapılan saldırı sonucu yaralanan kahraman silah arkadaşımız , tedavi gördüğü Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde , yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak 8 Haziran 2019 tarihinde  şehit  olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah tan rahmet , kederli ailesine , Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz." ifadeleri kullanıldı.

Milli Savunma Bakanlığının twitter hesabından da Bakan Hulusi Akar ın "Silah arkadaşımız 4 Mayıs tarihinde teröristler tarafından gerçekleştirilen saldırıda yaralanmış , 8 Haziran tarihinde  şehit  olmuştur. Kahraman şehidimize şahsım ve  Milli Savunma Bakanlığı  mensupları adına Allah tan rahmet , kederli ailesine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim." mesajı paylaşıldı. 

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 5 =