Bakan Soylu: 1 ay boyunca adım adım takip ettik

İçişleri  Bakan  Süleyman  Soylu  , Sabiha Gökçen Havalimanı Taşıma ve İşletme Kooperatifi'nde taksicilerle bir araya geldi.  Soylu  burada Tunceli'de mağarada öldürülen 5 kadın teröristle ilgili &ou

haber7
0

Taksicilerle tek tek selamlaşan  Soylu  , kendisine sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlarla fotoğraf çektirdi. Burada konuşan  Soylu  , Sabiha Gökçen Havalimanı ndaki taksicilerin 15 Temmuz da büyük bir irade ortaya koyarak , kahramanlık gerçekleştirdiğini dile getirdi.

AKŞENER 28 ŞUBAT TA YAPTIĞI GİBİ 15 TEMMUZ DA DA İHANET ETTİ

Darbe girişiminin bir gecede bastırıldığını hatırlatan  Soylu  , şöyle konuştu: "Biz o gece kimin konuşup , kimin sustuğunu , hangi liderlerin meydanda , hangisinin bir evde televizyon başında olduğunu çok iyi biliyoruz. Binali Yıldırım , Bu bir kalkışmadır , buna müsaade edilemez diye tepkisini ve itirazını ortaya koyduğunda , bugün 16 milyonu kucakladığını iddia edenleri ne tanıyorduk , ne sesini duyduk. Hiçbiri ortada yoktu. Bi̇ri̇leri̇ nedense bu ülkeni̇n namusunu , si̇yaseti̇ni̇ savunmayı akıl edemediler , cesaret edemedi̇ler. Bugün sırf VIP den geçemedi̇ di̇ye devleti̇n vali̇si̇ne hakaret edenleri̇n sırtını sıvazlayan eski̇ stajyer İçi̇şleri̇ Bakanı , tıpkı 28 Şubat ta yaptığı gibi o gece de ihanet ve aci̇zli̇ği̇ terci̇h etti̇.

"5  KADIN  TERÖRİSTİ TAM BİR AY ADIM ADIM TAKİP ETTİK"

Sabah saatlerinde  Tunceli  de 5 , Diyarbakır da 2 teröristin ölü ele geçirildiğini hatırlatan  Soylu  ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 7 =