Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5.sezon (yeni sezon) ne zaman başlayacak? Tarih

Uzun yıllar boyunca kemikleşmiş yapıda ve geniş ölçüde bir kitleye kavuşmasının yanı sıra bünyesine yeni izleyiciler de eklemeyi başaran  Eşkıya   Dünyaya   Hükümdar   Olmaz  sezon finali yaparak ekran hayatına k

haber7
0

Aradan ne kadar  zaman  geçerse geçsin kendisine sadık kalan seyircisini kaybetmeyerek tüm beklentilerini dört sezon boyunca en iyi şekilde karşılayan  Eşkıya  Dünyaya Hükümdar  Olmaz  sezon finalinde muhteşem sürprizlere imza atarak tutkunlarının yüzünü güldürmeyi başardı.Eşkıya Dünyaya Hükümdar  Olmaz  sezon finalinde; Hızır , kardeşlerinin kanını yerde bırakmamak üzere ant içen Selcan ın sıktığı kurşunun hedefi olsa bile neyse ki korkulan bir durum meydana gelmeyerek gerçekleşen silahlı saldırıdan sağ salim kurtulmayı başardı. Öte yandan gerek kendisine gerekse tüm sevdiklerini canını tehlikeye atan hamlelerde bulunan düşmanlarını kökünden kurutmak noktasında en doğru yeri ve zamanı bekleyen Hızır ın ustalıkla uyguladığı planla beraber hem Zeki nin hem de Tahsin in yaşamını noktalamasının ardından  Eşkıya  Dünyaya Hükümdar  Olmaz  5.sezon  (yeni   sezon)  ne  zaman  başlayacak? Final bölümünde ise tüm engellere rağmen birbirinden hiçbir surette vazgeçmeyen Ömür ve İlyas ın nişan töreninde aileler arasındaki tüm buzların eriyip keyifli ve eğlenceli anlara sahne olmasının akabinde  Eşkıya  Dünyaya Hükümdar  Olmaz  yeni sezon fragmanı yayınlandı mı?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR  Olmaz  5.SEZON NE  zaman  BAŞLAYACAK? EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR  Olmaz  YENİ SEZON FRAGMANI YAYINLANDI MI?

...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 4 =