Mesut Özil'le sonsuz beraberliğe adım atacak Amine Gülşe kimdir, yaşı?

Almanya milli futbol takımında oynayan  Mesut  Özil'le görkemli bir düğün töreniyle hayatını birleştirerek  Amine   Gülşe  kimdir? Hem katıldığı güzellik yarışmasından elde ettiği birincilik derecesiyle hem

haber7
0

Amine Gülşe , Almanya milli takımında yer aldığı yıllardan itibaren futbol kariyerinin basamaklarını hızla tırmanan  Mesut  Özil le mutlu beraberliklerini evlilikle taçlandıracak. Parmak ısırtan bir düğün organizasyonuyla bir ömür boyu birlikteliğe evet diyecek olan  Amine  Gülşe magazin gündemine yerleşerek çok geniş bir kitlenin kapsamlı olarak araştırmaya başladığı bir isim haline geldi. Peki , kariyerine ilk defa modellik yaparak başlayan ve katıldığı güzellik yarışmasında birincilik ödülüne layık görülen  Amine  Gülşe kimdir? Bir dönem başarısını uluslararası boyuta taşıyarak ülkemizi temsil etme fırsatı yakalayan  Mesut  Özil le yuva kuracak  Amine  Gülşe aslen nereli , kaç yaşında ve boyu?

MESUT ÖZİL LE DÜNYA EVİNE GİRECEK AMİNE GÜLŞE KİMDİR?

30 Nisan 1993 senesinde İsveç hayata gözlerini açan  Amine  Gülşe , eğitim hayatını İsveç te sürdürmüştür. 2014 senesinde yayınlanan Miss Turkey adlı güzellik yarışmasında tüm rakiplerini geride bırakarak birincilik tacı almaya hak kazanmıştır.

2015 senesinde Show TV ekranlarında bir döneme damgasını vuran Asla Vazgeçmem isimli dizi projesinde "Nur" rolünü üstlenmiştir ve burada Tolgahan Sayışman ve Şafak Pekdemir gibi isimlerle birlikte çalışma imkanı yakalamıştır.

2013 senesinde babasının ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 6 =