Ordu Valisi PKK'yı bitirdiği için hedefteydi

Havalimanında hakkı olmadığı halde VIP’i kullanmak isteyen CHP adayı Ekrem İmamoğlu , kendisine kuralları hatırlatan polislere ,  Ordu   Valisi  Seddar Yavuz’u kastederek “Bu vali tam bir it!” diyerek küfrettiği Vali Yavu

haber7
0

Seddar Yavuz 1 Eylül 2015 tarihinde  Muş   Valisi  olarak atandıktan sonra Muş’ta PKK’nın kökünü kazıdı.

Bu görevi sırasında Türkiye’de ilk defa terör örgütünün sözde mahkemelerini , sözde şehitliklerini , sözde akademilerini  düzenlenen operasyonla tamamen ortadan kaldırdı.

"TERÖR ÖRGÜTLERİNİ MUŞ TAN SİLDİ"

Bu operasyonlarda çok sayıda teröristi etkisiz hale getirildi. Vatandaşlardan haraç toplayan , onlara işkence eden , eziyet eden ne kadar terör örgütü uzantıları varsa hepsini ortadan kaldırdı.

Daha sonraki süreçte , vatansever  Muş  halkı böylesine güçlü bir duruş karşısında  PKK  ve siyasi uzantılarına prim vermedi.

VALİ YAVUZ  PKK  NIN HEDEFİNDE: "PARÇANI DAHİ BULAMAYACAKLAR"

“Bu operasyonların ardından sosyal medya üzerinden Vali Yavuz’a tehditler gelmeye başladı. ‘Senin bu ülkede mezarın dahi olmayacak’ , ‘parçanı dahi bulamayacaklar’ diye tehditler aldı.

Bir HDP milletvekili bana , ‘korumasız gez’ , ‘zırhlı araca binme’ , ‘yüreğin yetiyorsa cuma namazına yalnız git’ diyerek , Vali Seddar Yavuz’u hedef gösteren açıklamaları oldu.

1 TON PATLAYICI İLE VALİ YAVUZ U ÖLDÜRMEK ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 2 =