CHP'liler 'Yalan' diyordu! Fatih Portakal İmamoğlu'na sert çıktı

Ramazan Bayramı dolayısıyla memleketi Trabzon’a giden CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem  İmamoğlu  , daha sonra Giresun ve Ordu’ya geçti. Ordu’da miting yapan  İmamoğlu  , şehirden ayrı

haber7
0

İstanbul gibi dünyanın en büyük metropollerinden birini yönetmeye talip olan CHP’nin adayı , öyle bir hakkı olmamasına rağmen havalimanına VIP’den girmek isteyince polislerle tartıştı. Ordu Valisi Seddar Yavuz ile havaalanında görevli personel ve polislere hakaret eden  İmamoğlu  devletin valisi için "Vali itlik yapıyor" dedi ve daha sonra kentten ayrıldı.

CHP LİLER  Yalan  DİYORDU GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

CHP nin adayı  İmamoğlu  nun devletin valisine küfür etmesinin ortaya çıkmasından sonra  CHP   liler  bu haberin  Yalan  olduğunu söyleyerek bunun bir manipülasyon olduğunu savundular. Sonrasında gerçek ortaya çıktı ve  CHP  nin adayı  İmamoğlu  nun alenen devletin valisine küfür ettiği ortaya çıktı. 

PORTAKAL DAN  sert  TEPKİ

FOX TV sunucusu Fatih  Portakal  , hakaret içerikli sözleri ekranlara taşımayacaklarını söyleyerek , VIP salonunda yaşananlarla ilgili  CHP  nin adayı  İmamoğlu  nu  sert  sözlerle uyardı. 

CHP li Ekrem  İmamoğlu  nun medyadaki en büyük destekçisi konumunda olan  Fatih   Portakal  ,  İmamoğlu  nun hakaretlerinin kabul edilemez olduğunu Devlet hepimizin devleti , vali de hepimizin valisi diyerek , "Ekrem  İmamoğlu  o sözleri söyleyemez. Devlet hepimizin devleti , vali de hepimizin valisi. Siyasetçinin valiye böyle ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 1 =