Diriliş Osman'ın detayları ortaya çıktı! Ertuğrul Bey yer alacak mı?

TRT 1 ekranlarında beş sezondur  yer  alan  Diriliş   Ertuğrul  150.bölümüyle final yapmasının ardından devam dizisi olarak seyirci ile buluşacak  Diriliş  Osman'ın  detayları  belli olmaya başladı. Başrolünde Burak Öz&cc

haber7
0

İzlenme rakamlarında çok büyük başarılara imza atan  Diriliş   Ertuğrul  , 29 Mayıs günü yayınlanan 150. bölümüyle televizyon ekranlarına veda etti. Devam dizisi olarak ekranlarda  yer   alacak   Diriliş   Osman  için geri sayım başladı. Dizinin senaristi ve yapımcısı Mehmet Bozdağ yaptığı açıklamada “Uzun süredir büyük bir titizlikle yürüttüğümüz projede  Osman  karakterine Burak Özçivit hayat verecek" dedi. Mehmet Bozdağ ile 5 sezonluk anlaşma yaptığı iddia edilen Özçivit’in bölüm başı alacağı ücret ise sır gibi saklanıyor. Peki Burak Övçivit  Diriliş   Osman  dizisinde kaç sezon rol alacak? Yeni sezonda  Engin Altan Düzyatan  kadroda  yer   alacak  mı?

 

 

DİRİLİŞ  Osman  NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Diriliş  Osman  ın çekimleri geçtiğimiz hafta başladı. Diriliş  Osman  1.sezonu başlangıç tarihi ile ilgili yapımcı şirketten bir açıklama gelmezken geçtiğimiz sene olduğu gibi 2019 un Eylül - Ekim aylarında başlaması bekleniyor. Diriliş  Osman  1.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin detayından izleyebilirsiniz.

 

 

DİRİLİŞ  Osman  DİZİSİNDE ERTUĞRUL OLACAK MI?

Burak Özçivit ile Engin Altan Düzyatan aynı karede  yer  almayacak. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 2 =