Kalp krizi geçiren Derin'den acı haber!

İzmir'de , halkla ilişkiler bölümü mezunu olan ve kendisine iş kurmaya hazılanan  Derin  Erpulat , geçirdiği  Kalp   krizi  sonucu yaşamını yitirdi. Erpulat'ın ölümü , ailesini ve sevenlerini yasa boğdu.

haber7
0

Kentteki bir kolejin müdiresi Didem Erpulat ile Tevfik Erpulat çiftinin iki kızından büyüğü  Derin  Erpulat (26) , salı gecesi ,  İzmir  in Çeşme ilçesindeki evinde  Kalp   krizi  geçirdi. İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesi yapılan Erbulat , Çeşme Devlet Hastanesi ne kaldırıldı. 

Erpulat ın duran kalbinin tekrar çalıştırılması için  Kalp  masajı yapıldı ardından ,  İzmir  deki Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi ne sevk edildi. Erbulat , burada yapılan tüm müdahalelere rağmen , kurtarılamadı

İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü nden mezun olan ve kendisine iş kurmaya hazırlanan  Derin  Erpulat ın ani ölümü , ailesini ve sevenlerini yasa boğdu.

Derin Erpulat ın cenazesi , yarın Alsancak Hocazade Camisi nde , öğlende kılınacak cenaze namazının ardından , Alaçatı Mezarlığı nda toprağa verileceği belirtildi.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 5 =