CHP’li Bilecik Belediye Başkanı, evini belediye işçilerine yaptırdı

CHP’li  Bilecik   Belediye   Başkanı  Semih Şahin , Osmangazi (TOKİ) Mahallesi'ndeki evinin tadilatı için  Belediye  kaynaklarını kullanıyor. Evin tadilatında  Belediye  işçilerini çalıştıran Şahin , inşaat malzemelerini

haber7
0

31 Mart mahallil seçimlerinde  Bilecik   Belediye   Başkanı  seçilen CHP’li Semih Şahin skandallarına bir yenisini daha ekledi. CHP’li  Belediye   Başkanı  Şahin , Osmangazi (TOKİ) Mahallesinde bulunan Öykü sitesindeki yeni evinin tadilatını  Belediye  bünyesinde çalışan işçilere yaptırdığı ortaya çıktı. Evin tadilat ve tamiratına yönelik inşaat malzemeleri  Bilecik  Belediyesine ait resmi araçlarla taşındı.

Semih Şahin

ÇALIŞANLARA BİR AN ÖNCE BİTİRİN EMRİ!

Belediye çalışanları tarafından yaklaşık 1 haftadır devam eden tadilatın bir an önce bitmesi için Şahin tarafından çalışanlara talimat verildi. CHP’li Şahin’in tadilatını  Belediye  işçilerine yaptırdığı yeni evine kısa süre içerisinde taşınmayı planladığı öğrenildi. Tadilat çalışmalarını AK Parti  Bilecik  İl  Başkanı  Fikret Karabıyık , deşifre etti. Karabıyık , “Belediye  Başkanı  Şahin , kiracısını çıkartarak bahçeli evine geçmek istedi. Ancak , tadilat , boya , badana ve bakım gibi tüm işleri belediyeye ait personelle yapmaya başladı. Belediyenin malzemelerini kullandığı yetmedi bir de bu malzemeleri  Belediye  araçlarıyla taşıdı. Tadilat işlemleri de  Belediye  işçilerinin mesai saatleri içerisinde yapıldı” dedi.

DİYECEK SÖZ ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 8 =