'Bir tek İstanbul kaldı, İstanbul'da sizi bekliyorum'

Erzincan'da konuşan Cumhur İttifakı'nın  İstanbul  Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım , "Türkiye'de bütün seçimler tamamlandı. Bir  tek   İstanbul   kaldı  , İstanbul'da  sizi  bekl

haber7
0

Cumhur İttifakı nın  İstanbul  Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım , "Türkiye de bütün seçimler tamamlandı. Bir  tek   İstanbul   kaldı  ,  İstanbul  da  sizi  bekliyorum" dedi.

Yıldırım , baba ocağı Erzincan ın Refahiye ilçesindeki Kayı köyündeki köy konağında hemşehrileri ile bayramlaştı.

Hemşehrileriyle hasret gideren Yıldırım , burada yaptığı konuşmada , "Hepinizin mübarek bayramını tebrik ediyorum. Rabb im cümlemizin daha nice bayramlara sağlık ve huzur içinde beraberce ulaşmamızı nasip eylesin." dedi.

Yıldırım , 31 Mart taki Mahalli İdareler Genel Seçimleri ile  İstanbul  seçimine işaret ederek "Tabii bildiğiniz gibi 31 Mart ta bir seçim yaptık. Belediye başkanları , il genel meclis üyeleri , muhtarlar , belediye meclis üyeleri seçildi. Türkiye de bütün seçimler tamamlandı. Bir  tek   İstanbul   kaldı  ,  İstanbul  da  sizi  bekliyorum." diye konuştu.

Erzincan a gelmeden önce Sivas ta bir programa katıldığını söyleyen Yıldırım , "Sivas a gelince bu taraf çekti bizi." ifadesini kullandı.

Konuşmanın ardından Yıldırım , hemşehrileriyle sohbet etti.

Yıldırım ın , geceyi doğduğu Kayı köyünde geçireceği öğrenildi.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 3 =