Halka değil kendine hizmet

CHP’li  Bilecik  Belediye Başkanı  Semih Şahin  , Osmangazi (TOKİ) Mahallesi'ndeki evinin tadilatı için belediye kaynaklarını kullanıyor. Evin tadilatında belediye işçilerini çalıştıran Şahin , inşaat malzemelerini

haber7
0

1 Mart mahallil seçimlerinde  Bilecik  Belediye Başkanı seçilen CHP’li  Semih Şahin  skandallarına bir yenisini daha ekledi. CHP’li Belediye Başkanı Şahin , Osmangazi (TOKİ) Mahallesinde bulunan Öykü sitesindeki yeni evinin tadilatını belediye bünyesinde çalışan işçilere yaptırdığı ortaya çıktı. Evin tadilat ve tamiratına yönelik inşaat malzemeleri  Bilecik  Belediyesine ait resmi araçlarla taşındı.

ÇALIŞANLARA BİR AN ÖNCE BİTİRİN EMRİ!

Belediye çalışanları tarafından yaklaşık 1 haftadır devam eden tadilatın bir an önce bitmesi için Şahin tarafından çalışanlara talimat verildi. CHP’li Şahin’in tadilatını belediye işçilerine yaptırdığı yeni evine kısa süre içerisinde taşınmayı planladığı öğrenildi. Tadilat çalışmalarını AK Parti  Bilecik  İl Başkanı Fikret Karabıyık , deşifre etti. Karabıyık , “Belediye Başkanı Şahin , kiracısını çıkartarak bahçeli evine geçmek istedi. Ancak , tadilat , boya , badana ve bakım gibi tüm işleri belediyeye ait personelle yapmaya başladı. Belediyenin malzemelerini kullandığı yetmedi bir de bu malzemeleri belediye araçlarıyla taşıdı. Tadilat işlemleri de belediye işçilerinin mesai saatleri içerisinde yapıldı” dedi.

DİYECEK SÖZ BULAMIYORUZ

Şahin’in önceliğini şehir ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 4 =