En güzel kareyi çekene 10 bin lira verilecek

 ANKARA  ile Kars arasında sefer yapan  Doğu Ekspresi  güzergahında çekilen fotoğraflarla katılım sağlanacak olan "Tam O An"  Doğu Ekspresi  Ulusal  fotoğraf  Yarışması'nda birinci 10 bin  lira  , ikinci 7 bin  lira  , ü&cced

haber7
0

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan himayesinde , TCDD Taşımacılık AŞ nin ev sahipliğinde düzenlenen  yarışma  ,  fotoğraf  sanatı yoluyla ülke tanıtımına katkıda bulunma amacını taşıyor.

BİRİNCİYE 10 BİN TL

İkincisi düzenlenen yarışmada , birinciye 10 bin  lira  , ikinciye 7 bin  lira  , üçüncüye ise 5 bin  lira  ödül verilecek. Yarışmada , mansiyon ödülüne layık görülen 3 aday ise 3 er bin liralık ödülün sahibi olacak.

18 YAŞ ŞARTI

Doğu Ekspresi güzergahında çekilen fotoğrafların değerlendirileceği yarışmaya , 18 yaşından büyük amatör veya profesyonel  fotoğraf  meraklıları katılabilecek.

ANKARA DA SERGİLENECEK

Jüri tarafından belirlenecek 40  fotoğraf  ,  ANKARA  da sergilenecek. Bu fotoğrafların sahiplerine 300 er  lira  telif ücreti ödenecek.

Yarışmaya 21 Haziran a kadar başvurulabilecek. Başvuru ve diğer şartlarla ilgili ayrıntılara , "www.tfsf.org.tr" ile "www.tcddtasimacilik.gov.tr" adreslerinden ulaşılabilecek.

Geçen yılki yarışmaya 441 fotoğrafçı , bin 529 eserle katılmıştı.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 3 =