ASUS'tan 16 milimetre inceliğinde bilgisayar

 ASUS  , 16  milimetre  inceliğindeki yeni oyuncu dizüstü bilgisayarı ROG Zephyrus S GX531’i görücüye çıkardı. Firma tarafından yapılan açıklamada ,  ince  bir tasarım ile güçlü bir donanımı

haber7
0

ASUS , daha önce ‘en  ince  oyuncu dizüstü bilgisayarı’ olarak tanıtılan Zephyrus ailesinin yeni üyesi GX531’i tanıttı. Firma tarafından yapılan açıklamada , “Teknolojinin mümkün kıldığı sınırları zorlarcasına daha da  ince  bir tasarım ile güçlü bir donanımı buluşturmayı amaçladık. Son kullanıcıya maksimum seviyede bir mobil deneyim imkanı sunmayı hedefliyoruz” ifadeleri yer aldı.

 

 

ROG ZEPHYRUS S GX531 , 16 MM İNCELİĞİNDE

16  milimetre   inceliğinde  olan bilgisayarın şaşırtıcı nitelikte olduğu ifadelerinin bulunduğu açıklamada , tasarım tarafında sunulan yeniliklerin bu  ince  yapıdan da ibaret olmadığı belirtildi.

 

 

Farklı klavye tasarımının bulunduğu belirtilen açıklamada , “Klavye , bilgisayarın alt bölümünün tamamını kaplamak yerine ön tarafta bulunuyor ve arkada oluşan büyük boşluk ise özel olarak yukarı doğru kalkan klavye yapılandırması ile birlikte hava sirkülasyonunu daha üst seviyeye çıkararak bilgisayarın daha iyi soğutulmasını sağlıyor. Böylece oyunların yüksek ayarlarda oynanırken ısınma sorununu minimuma indiriyor” denildi.

YENİ NESİL OYUNLAR RAHATLIKLA OYNANABİLİYOR

Yapılan açıklamanın devamında; 8’inci Nesil Intel Core i7 işlemcisi ve NVIDIA GeForce 2070 ekran ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 9 =