Binali Yıldırım'dan CHP adayıyla canlı yayın açıklaması

Cumhur İttifakı'nın İstanbul adayı  Binali   Yıldırım  , Simge Fıstıkoğlu'nun moderatörlüğünde Ahmed Arpat ve Okan Müderrisoğlu'nun sorularını yanıtladı.  Yıldırım  önemli açıklamalarda bulundu.

haber7
0

Cumhur İttifakı nın İstanbul adayı  Binali   Yıldırım  şunları söyledi:

 

 

"Biz karşılıklı bir yayına çıkma konusunda prensip olarak tamam dedik. Hatta bizim bu kampanyadan sorumlu genel başkan yardımcımız ,  CHP  deki arkadaşlarla temasa geçecek ve bunun altyapısını hazırlayacaklar.

Artık o hazırlıkları , detayı , günü , içeriği , kuralları... Tabii bu yayının İstanbullulara bir katkı sağlamasını önemsiyorum. Tercihim , ağırlıklı İstanbul olmalı. Onu söyleyince de onu da çarpıttılar. Korkuyor musun diğer konularda cevap vermeyeceğin için mi istemiyorsun gibi aslı astarı olmayan şeyler söylediler.

 

 

Her şeyi konuşurum ben. Arkadaşımızın siyasi tecrübesinden kat kat tecrübem var , yaşadıklarım da var. Bu bir hakikat. İstanbul da belediyeciliğim 1994 te başladı. Yeni İstanbul a aday oluyor filan değilim. Cumhurbaşkınımızla dört buçuk sene beraber İstanbul da beraber çalışmışız. " dedi.

 

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 4 =