Binali Yıldırım: Bal gibi çalmışlar

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Yıldırım  , "İstanbullular tekrar seçime gidiyor. Çünkü çaldılar. İşte siz oy verdiniz , oyunuzu ananızın ak sütü  gibi  verdiniz ama sandı

haber7
0

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Binali   Yıldırım  , "İstanbullular tekrar seçime gidiyor. Çünkü çaldılar. İşte siz oy verdiniz , oyunuzu ananızın ak sütü  gibi  verdiniz ama sandığa giden oylar sayılırken iç edildi." dedi.

Binali  Yıldırım  , Esenyurt Cumhuriyet Meydanı nda gerçekleşen iftar programına katıldı.

Yıldırım , burada yaptığı konuşmada , katılımcıların bayramlarını tebrik etti.

Ramazan Bayramı nın ardından 23 Haziran da İstanbul da bir başka bayram daha kutlayacaklarını kaydeden  Yıldırım  , katılımcılara "O gün bayram yapacak mıyız?" diye seslendi.

31 Mart ta yapılan seçimin yenilenmesi kararı alındığını hatırlatan  Yıldırım  , "Bir seçim yapıldı , her yerde seçim tamamlandı. İstanbul’da tamamlanamadı. Şimdi CHP adayı ortaya düşmüş , kazanmış belediye başkanı diye sağda solda dolanıyor. Şimdi eğer bu seçimin kazananı olsaydı , neden şimdi 23 Haziran da bu seçim yeniden yapılıyor?" diye konuştu.

Yıldırım , şöyle devam etti:

"İstanbullular tekrar seçime gidiyor çünkü çaldılar. İşte siz oy verdiniz oyunuzu ananızın ak sütü  gibi  verdiniz ama sandığa giden oylar sayılırken iç ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 1 =