Abdullah Avcı'dan imza sonrası ilk mesaj!

 Beşiktaş  ile 3 yıllık sözleşme imzalayan teknik direktör  Abdullah   Avcı  , siyah-beyazlı camiaya önemli mesajlar verdi.

haber7
0

BJK Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri ni gezen  Avcı  , kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu.

 

 

Abdullah  Avcı  "Beşiktaş her teknik direktörün kolay ulaşacağı bir yer değil. Onun için bu dedikoduların çıktığı günden itibaren buranın teknik direktörü olma ayrıcalığını insanlar yolda yürürken bile hissettiriyor. Çok güzel bir duygu. Her camia değerlidir. Benim çocukluğum İnönü Stadı nda , Taksim den yürüyüp Beleştepe de maç seyrederek geçti. Harika bir duygu.  Beşiktaş  ın duygusu ve ruhu başka. Geldiğim günden beri hissediyorum. Vodafone daki müthiş taraftarın duygusu ve bizim de onlara sunacağımız oyun gücüyle umarım güzel şeyler yapacağız. Bugünden itibaren çalışmaya başladık" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş taraftarlarına seslenen  Avcı  "Vodafone Park ta iki sene önceki bir maçta 89. dakikada gol attık. Tabelaya baktım ve Maç bitti dedim. Ama  Beşiktaş  seyircisi Bu maç böyle bitmez dedi ve onların inanılmaz coşkusuyla maç 1-1 bitti. Bunu ben küçükken de yaşadım. Takımın üzerinde inanılmaz katkıları olacak.  Beşiktaş  ailesini desteklerine devam etsinler.

 

 

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 3 =