Hamit Altıntop: Başkanlığım neden olmasın!

Türkiye Futbol Federasyonu'nun yeni başkanı Nihat Özdemir'in yönetim kurulu listesinde yer alan  Hamit   Altıntop  , TRT Spor'a açıklamalarda bulundu.

haber7
0

Türkiye Futbol Federasyonu nun yeni başkanı  Nihat Özdemir  in yönetim kurulu listesinde yer alan  Hamit   Altıntop  , "Heyecanlıyım ama nasıl bir sorumluluk olduğunun da farkındayım. Nihat Başkan a teşekkür etmem lazım. Bu tarihte bir ilk. Son günlerde bunlar tartışıldı. Bugün de gerçekleşmesi benim için çok önemli. Bana her zaman destek veren Alpay ağabeye ve Hakan Ünsal a teşekkür ederim. Onların da bana destek vermesi ayrı bir güven verdi. Çok güzel şeyler ortaya çıkacaktır. Görevleri iyi paylaştırmak önemli. Her görevde herkesin sorumluluğu olacak.

 

 

Beraber hareket edeceğiz

Yurtdışından gelen gurbetçi futbolcular biraz daha uzak olabiliyor. Ancak ben burada o standardın en yüksek seviyede olacağına söz veriyorum. Beraber hareket edeceğiz. Herkesten samimiyet bekliyorum. Sıfırdan başlamıyoruz. İnsanlar bunu bilmeli. Eleştirilere açığız , sorumluluktan da kaçınmıyoruz.

 

 

 Başkanlığım   neden  olmasın?

Başarılı olmak için genel resme bakmak lazım. Öğreneceğim çok şey var. Yeri geldiğinde imzaları atıp en güzel şeyleri yapacağız. İyi şeyler olursa  Başkanlığım  da  neden  olmasın?" dedi.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 9 =