Piyalepaşa İstanbul’da tapular teslim ediliyor

Türkiye’nin özel sektör tarafından hayata geçirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi  Piyalepaşa  İstanbul’da  tapular   teslim  ediliyor.

haber7
0

İstanbul’un en eski ve değerli semtlerinden Piyalepaşa’da , 60 yılı aşkın köklü  Polat  tecrübesiyle hayata geçirilen  Piyalepaşa  İstanbul; tüm paydaşlarını 30 Mayıs 2019 Perşembe günü gerçekleştirilen iftarda buluşturdu. İftar daveti kapsamında , geçtiğimiz haziran ayından itibaren yaşamın başladığı  Piyalepaşa  İstanbul’da ev sahiplerine  tapular   teslim  edilmeye başlandı. Projede satışlar da devam ediyor.

Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan  Polat  ve İbrahim  Polat  Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Polat’ın ev sahipliğinde gerçekleşen davete; Beyoğlu Kaymakamı Mustafa Demirelli , Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız , Beyoğlu’nun önceki dönem belediye başkanı Ahmet Misbah Demircan ,  Piyalepaşa  Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel , projenin yatırımcıları , semt sakinleri ve basın mensuplarının da aralarında bulunduğu bini aşkın davetli katıldı.  

İftar davetinde bir konuşma yapan  Polat  Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan  Polat  ,  Piyalepaşa  İstanbul’un tüm paydaşlarını ilk kez bir iftarda buluşturmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşadıklarını belirtti.  Polat  , “Ülkemizin özel sektör tarafından hayata geçirilen en büyük  kentsel dönüşüm  projesi olan ve yaşamın başladığı  Piyalepaşa  İstanbul’da tapuları  teslim  etmenin sevincini yaşıyoruz. Temmuz ayı sonuna kadar tüm tapuları ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 2 =