Cengiz'den Ali Koç ve Fikret Orman'a sert yanıt!

 Galatasaray  Kulübü Başkanı Mustafa  Cengiz  ,  Ali  Koç'un TFF Genel Kurulu'nda Fatih Terim'e yaptığı  tazminat  göndermesine cevap verdi.

haber7
0

Galatasaray Başkanı Mustafa  Cengiz  , TFF Olağan Seçimli Genel Kurulu nda TRT Spor a özel bir röportaj verdi.  Cengiz  ,  Ali  Koç ve  Fikret   Orman  ın açıklamalarına cevap verdi.

"Siz eğer bir çalışanın sözleşmesini tek taraflı feshederseniz , tazminatı ödemek zorundasınız. Hocamız haklı olarak  tazminat  istedi. Sayın  Ali  Koç , devletten sonra en büyük işverenlerden biri. Kendisi tek taraflı bir tasarrufta bulunduğunda  tazminat  ödemiyor mu?  Ali  Koç un sözlerine çok şaşırdım.  Fatih Terim  futbolun 1 numarası. Terim parayı da Çocuk Esirgeme Kurumu na bağışladı." dedi.

"Fikret Bey in böyle bir açıklama yaptığına inanamadım"

Galatasaray Başkanı Mustafa  Cengiz  , TFF Seçimli Genel Kurulu nda gazetecilerin sorularını yanıtladı. Mustafa  Cengiz  , Fikret Orman hakkında şöyle konuştu: Kulüpler Birliği Başkanı , Beşiktaş Başkanı  Fikret  Bey in böyle bir açıklama yaptığına inanamadım. Sözlerinin çarpıtıldığını düşündüm ama izledim ki öyle konuşmuş. Yenilgiyi hazmetmek bir meziyettir. Konuşmalarımıza dikkat etmek zorundayız. Ayrıştırıcı , ötekileştirici , nefret yüklü söylemleri kendi başarısızlığımızı örtmek adına söylemekten imtina etmeliyiz. Rakibe saygı , kendine saygıdır. Saygının temelinde edep vardır. Aklın , ziyneti ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 9 =