Tabancayla selfie çeken kız kendisini vurdu

Rusya’da genç  kız  sosyal medya hesabında paylaşmak için tabancayı kafasına dayayıp  selfie  çekerken yanlışlıkla  kendisini  vurdu.

haber7
0

Rusya’nın başkenti Moskova’da  Moskova  Bilgi Teknolojileri Kolejinde eğitim gören genç bir  kız  sosyal medya hesabında paylaşmak için farklı fotoğraflar çekmeye çalıştı. Moskova’da bulunan Erivan Caddesi nde arkadaşıyla vakit geçiren genç  kız  daha sonra arkadaşının üniversitesine gitmesinden sonra yalnız kaldı. Arkadaşı ise evde defterinin kalıp kapladığını sormak için kızı aradı. Çekmeceleri araştıran  kız  arkadaşına defteri bulamadığını söyledi. Defteri aradığı sırada çekmecede silah gören genç  kız  bu silahla  selfie  çekmek istedi. Genç  kız  silahla birkaç fotoğraf çektikten sonra son olarak silahı kafasına doğrulttu. Bu sırada silah patlayınca genç  kız  yere yığıldı.

 

 

Hastaneye kaldırıldı tedavi altına alındı

Arkadaşı ise yine genç kızı arayınca ulaşamadı. Telefonuna cevap vermeyen genç kızın başına bir şey geldiğinden şüphelenen arkadaşı polisi arayarak yardım istedi. Eve ulaşan polisler genç kızın yere yığılı ve vurulmuş şekilde görünce ambulansı aradı.  ambulans  tarafından genç  kız  hemen hastaneye kaldırıldı. Hastanede yapılan ilk incelemelerde merminin kızın kafa tasını sıyırdığı ve yaşadığını açıkladı. Kızın hastanede tedavisi sürerken olayla ilgili soruşturma ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 4 =