THY bilet iade değişikliğini 8 Haziran'a kadar uzattı

Türk Hava Yolları (THY) , 23 Haziran'da yenilenecek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde oy kullanacak yolcularının  bilet   iade  ve değişikliği yapabilecekleri süreyi 8 Haziran'a  kadar  uzattı.

haber7
0

THY Basın Müşavirliği nden yapılan açıklamaya göre , 26 Mayıs 2019 ve öncesinde biletleri düzenlenmiş , 23  Haziran  2019 gününü kapsayan tarihlerde İstanbul çıkışlı dış hat uçuşu ya da İstanbul çıkışlı-varışlı iç hat uçuşu olan yolcuların değişiklikleri 8  Haziran  a  kadar  uzatıldı.

Açıklamada "Yeni rezervasyonun orijinal seyahat tarihinden 7 gün önce veya 7 gün sonrasında bir uçuş yapılması durumunda rezervasyon değişiklikleri ücretsiz yapılacaktır. Hiç kullanılmamış biletler ücretsiz  iade  yapılacaktır. Kısmi olarak kullanılmış , seyahatin tamamlanmamış olduğu biletlerde , biletin kullanılmayan uçuşlarına ait  iade  işlemi ücretsiz yapılacaktır.  bilet  süresinin uzatılması; herhangi bir ücret farkı ve ceza alınmaksızın biletin geçerliliği orijinal seyahat tarihinden 7 gün sonrasına  kadar  uzatılabilecektir. İlgili uygulamalar Türk Hava Yolları ve AnadoluJet’in icra ettiği seferlerde geçerli olacaktır. İlgili işlemler Türk Hava Yolları satış ofisleri , çağrı merkezi ve biletin satın alındığı acenteler tarafından yapılabilecektir" denildi.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 9 =