Fikret Orman: Duruşumuzdan taviz vermedik

 Beşiktaş  Kulübü Başkanı  Fikret   Orman  , camiadan alacakları güçle yeni sezonda da yine başarı kovalayacaklarını söyledi.

haber7
0

Beşiktaş dergisinin haziran sayısında yer alan sayısında taraftarlara seslenen  Orman  , gerçekleştirilen olağan seçimli genel kurulda başkanlığa yeniden seçildiğini hatırlatarak , "Bu göreve her zamanki gibi layık olmak için elimden geleni yapacağım. Farklı görüşlere , farklı eğitimlere , farklı çevrelere , farklı ailelere sahip olsak da bizi buluşturan ortak nokta  Beşiktaş  tır. Yeni sezonda da tüm branşlarımızda şampiyonluk için mücadele ederken , kulübümüzün geleceği olan projeleri hayata geçirirken Beşiktaşlı duruşumuzla yine Türk sporunun öncüsü olacağız. Kültürümüzden , tarihimizden ve elbette ki sizlerden aldığımız güçle , çok daha büyük başarılara imza atacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın." ifadelerini kullandı.

 

 

Siyah-beyazlı armanın yarıştığı bütün branşlarda , katıldıkları tüm şampiyonalarda çetin mücadeleler verdiklerini kaydeden  Orman  , şu görüşlere yer verdi:

"Sporcularımız tüm branşlarda sahaya emeklerini , alın terlerini , kartal yüreklerini koydular , forma aşkıyla yarıştılar. Bazı branşlarda kulübümüzü ve camiamızı gururlandıran başarılar elde ettik , bazı branşlarımızda da maalesef hedeflediğimiz sonuçları alamadık. Ama hangi branşta olursa olsun , Beşiktaşlı  Duruşumuzdan   taviz  vermedik. Bizim bundan sonraki sezonlarda da duruşumuz ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 9 =