Muriç için resmi açıklama! 'G.Saray ve F.Bahçe...'

Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı  Hasan Kartal  ,  Galatasaray  ve Fenerbahçe'nin , futbolcuları  Vedat Muric  için sözlü girişimde bulunduklarını ancak iki taraftan da henüz  resmi  bir transfer teklifinin gel

haber7
0

Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı  Hasan Kartal  , Ankara da gerçekleştirilen Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

 

 

Vedat Muric in takımda kalıp kalmayacağı yönündeki soru üzerine Kartal , şu ifadeleri kullandı:

"Muric in çok talibi var ama hocamız da kalmasını istiyor. Çok ahlaklı ve düzgün bir oyuncu. Kendisinin ne düşündüğünü bilmiyorum. Bize de Türk kulüplerinden  resmi  bir teklif gelmiş değil. Sadece Fransa nın Toulouse takımından bir teklif geldi. Onun için neticeyi tam göremiyorum. Galatasaray ve  Fenerbahçe  nin bir girişimi var ama tam böyle masaya oturup , pazarlık aşamasına gelip , hani Buradan döndük , buradan dönmedik. diyecek şeyim yok." 

 

 

Vedat Muric in hem İstanbul kulüplerinde hem de Avrupa da başarılı olacağına inandığını belirten Kartal , "Başarılı olmak için uğraşan bir oyuncu. Mücadeleci biri. Bana göre her yerde başarılı olur. Kulüp yönetiminde ve teknik kadroda bir sıkıntı olursa o çocuk başarılı olamayabilir." şeklinde konuştu.

Yeni teknik direktörleri İsmail Kartal ın yeni sezon için çalışmalara başladığını ifade eden Kartal , şunları kaydetti:

"Şimdi yeni bir hocamız var. Mevcut ve kiralık olan oyuncularla hocamız ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 5 =