Galatasaray Belhanda teklifini reddetti!

UEFA'nın "Sattığın kadar oyuncu al" kuralını aşmak isteyen  Galatasaray  , Belhanda'yı Suudi takımı Al Ahli'ye 10 milyon euroya satmanın yolunu arıyor.

haber7
0

Galatasaray , UEFA nın "Sattığın kadar oyuncu al" sistemi nedeniyle transfere kaynak yaratmak için çareler arıyor.

Sarı-Kırmızılılar ,başta  Belhanda  ve Diagne olmak iki yıldızı elden çıkarıp onlardan gelecek parayla kaliteli futbolcuları transfer etmek istiyor.  Belhanda  nın müşterisi hazır. Suudi Arabistan ekibi Al Ahli bu oyuncuyu istiyor.

8 MİLYON EUROLUK TEKLİF

Ancak Al Ahli nin  Belhanda  için  Galatasaray  a yaptığı teklif 8 milyon euro.  Galatasaray  ise bu teklifi az buluyor ve Faslı yıldızı 10 milyon euroya Al Ahli ye vermenin yollarını arıyor. Pazarlıkların sürdüğü öğrenildi. Bu arada menajerini değiştiren Diagne için de 10 milyon euronun üzerinde bonservis parası ödeyecek bir kulüp aranıyor.

AL HİLAL DE İSTİYOR

Younes  Belhanda  için , Gomis in satıldığı Al Hilal in de devrede olduğu ancak Suudi Arabistan ekibinin 7 milyon euroluk bir teklif hazırladığı belirtildi. Cim-Bom , Dinamo Kiev den 9 milyon euroya aldığı  Belhanda  yı 10 milyondan aşağı satmama kararında. 29 yaşındaki 10 numara geçen sezon 24 lig maçında 4 gol kaydedip , 9 da asist yaptı.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 5 =