TOKİ açık arttırmayla iş yeri ve konut satacak

Toplu  konut  İdaresi Başkanlığı (TOKİ) , 22 ildeki 240 iş  yeri  ile 11 ildeki 69 konutu  açık  artırma yöntemiyle satışa sundu.

haber7
0

TOKİ den yapılan yazılı açıklamaya göre , 20 Haziran Perşembe günü kurumun Ankara Bilkent teki merkez binasında ve  TOKİ  İstanbul Hizmet Binası nda iş  yeri  ve  konut  satışa sunulacak.

 

 

Konutlar için saat 11.00 de , iş yerleri için saat 14.00 te yapılacak açık arttırmaya "www.emlakyonetim.com.tr" internet adresi üzerinden de teklif verilebilecek.

Alıcılar , Adana , Afyonkarahisar , Ankara , Bitlis , Bursa , Diyarbakır , Eskişehir , Hatay , İstanbul , Iğdır , Kahramanmaraş , Kırşehir , Konya , Kütahya , Malatya , Muş , Samsun , Tekirdağ , Tokat , Trabzon ve Van da satışa sunulan iş yerlerine yüzde 10 , yüzde 15 , yüzde 25 ve yüzde 50 peşinatla 60 , 120 , 180 ay vadeyle sahip olabilecek.

 

 

Açık artırma gününde de başvuru kabul edilecek

Ayrıca , Adıyaman , Amasya , Ankara , Antalya , Bursa , Gaziantep , Hatay , Kayseri , Manisa , Sivas ve Şanlıurfa da satışa sunulan konutlar yüzde 25 i peşin 120 ay vade; Ankara Kuzey Kent Projesi nde satışa sunulan 11  konut  yüzde 10 u peşin 96 ay vade , yüzde 15 i peşin 108 ay vade ve yüzde 25 i peşin 120 ay vade seçenekleriyle alınabilecek.

Açık artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri , Türkiye Halk Bankası AŞ ve T.C. Ziraat Bankası AŞ tarafından yürütülecek , başvurular ve teminatlar anılan bankaların tüm ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 4 =