Ryan Babel'den sonra Terim'in ilk hedefi...

 Galatasaray  , Henry Onyekuru'nun boşluğunu doldurmak istiyor.  Babel  ile yetinmeyen Fatih Terim'in ilk  hedefi  Bruma.

haber7
0

Galatasaray da yeni sezon hazırlıkları bütün hızıyla devam ediyor. Geride bıraktığımız sezon sarı-kırmızılı takımda kiralık olarak oynayan Henry Onyekuru , çok faydalı olmuş ve 16 gol kaydetmişti.

Nijeryalının gelecek sezon da takıma katılması için Galatasaraylı yetkililer Everton cephesiyle temasa geçmişti. Ancak istenilen sonuç alınamadı. 

İngilizler hem kiralık ücret hem de bonservis için çok yüksek meblağlar istiyor. Kanat oyuncularına önem veren teknik direktör  Fatih Terim  de  Bruma  için Leipzig kulübünün nabzının yoklanmasını istedi.

Ryan  Babel  i joker olarak gören  Terim  , eski öğrencisi  Bruma  nın da transferiyle sol tarafı garantiye almak istiyor.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: TÜRKİYE

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 8 =