İstanbul Havalimanı'nda bayram hareketliliği

 İstanbul   Havalimanı  Dış ve İç Hatlar terminallerinde Ramazan Bayramı tatilinde seyahat etmek isteyen yolcular nedeniyle yoğunluk oluştu.

haber7
0

İstanbul Havalimanı’nda Ramazan Bayramı tatili  hareketliliği  başladı.  İstanbul  Havalimanı’ndan bugün 482 kalkışlı tarifeli sefer yapacak olan Türk Hava Yolları (THY) , toplam 80 bin 277 yolcu taşıyacak. Ayrıca THY , bugün ve yarın İstanbul’dan yapacağı uçuşlarda günlük 200 binin üzerinde yolcu taşıyacak. 

Yarın başlayacak 9 günlük Ramazan Bayramı tatili nedeniyle uçuşlarını bugünden itibaren planlayan yolcular ,  İstanbul  Havalimanı’nda zaman zaman yoğunluğa neden oldu. Özellikle erken saatlerden itibaren havalimanına gelenler , güvenlik noktalarından geçerek bilet ve bagaj işlemlerini sorunsuz bir şekilde yaptırdı.

TATİLCİLERİN GİDİŞLERİ BAŞLADI

Amsterdam’a tatile giden Can Duva , basın mensuplarına yaptığı açıklamada güzel bir  Bayram   tatil  gerçekleştirmek istediğini söyledi. Duva , "Bir ay önce tatilimi planladım. 4 günlük bir tatile gidiyorum. Dönüşte sıkı bir çalışma programım olacak. İnşallah güzel bir  Bayram  tatili geçiririm" diye konuştu. 

Ailesiyle birlikte Almanya’nın Düsseldorf şehrine bir haftalık  Bayram  tatiline giden Mehmet Ataş ise "Bayram tatili planımızı yaklaşık bir ay önce planladık. Bilet fiyatları da gayet normaldi.  Havalimanı  da gayet muhteşem ve herhangi bir zorluk yaşamadık. Bize çok yardımcı oldular. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 5 =