Suudi Prens 14 yıl sonra başını oynattı

 Suudi  Arabistan’da kraliyet ailesi üyelerinden olan ve komada olan  Prens  Halid Bin Talal , 14  yıl   sonra  ilk kez  başını  oynattı.

haber7
0

2005 yılında Bir trafik kazası geçiren ve 14 yıldır komada olan  Suudi  Arabistan kraliyet ailesi üyelerinden  Prens  Halid Bin Talal , yıllar  sonra  ailesine umut verdi. Kuzeni  Prens  Halid Bin Talal’ı ziyarete giden Prenses Rima bint Talal , yıllar  sonra  kuzeninin  başını  oynatmasına şahit oldu. Prenses Rima , bu anları ise sosyal medya hesabından paylaştı. "Başını oynattı" ifadesini kullanan Rima , kuzeninin 14  yıl   sonra  ilk kez hareket ettiğini dile getirdi.

Arap basını tarafından uyuyan  Prens  olarak tanımlanan  Prens  Halid Bin Talal , geçirdiği kazanın ardından solunum makinalarına bağlanmış , ailesi solunum makinasının fişinin çekilmesini reddetmişti. 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: İHA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 5 =