Deniz Feneri Ramazan 2018 işte böyle geçti

 Deniz   Feneri  ,  Ramazan  2018'in nasıl geçtiğine dair bir bülten yayımladı.  Deniz   Feneri  Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz de bayram mesajı yayımladı.

haber7
0

Türkiye dünyanın dört bir yanında yardıma muhtaç insanların yüzünü mübarek  Ramazan  ayında da güldürdü.

 

 

Hem devlet hem de sivil yardım kuruluşları aracılığıyla mazlum coğrafyalarda milyonlarca insana yardım elini uzattı.

Dünyanın pek çok bölgesine merhamet elini uzatan Türkiye , mübarek  Ramazan  ayında da kardeşlerinin yanındaydı.

 

 

Deniz  Feneri  Derneği kurulduğu günden bu yana olduğu gibi bu Ramazan’da da ulaştırdığı yardımlarla dünyada ve Türkiye’de on binlerce ihtiyaç sahibi aileyi mazlum ve mağdur müslümanları , sunduğu birbirinden farklı  Ramazan  projeleri ile de hayırseverleri mutlu etti.

Türkiye  Deniz   Feneri  , 22 yıl önce sadece iyilik için çıktığı yolda yürümeye samimiyet , iyi niyet ve kararlılıkla devam ediyor.

Türkiye’nin iyilik ve yardımlaşma denince akla gelen yegane kurumu olan  Deniz   Feneri  ’nin bu  Ramazan  hayırseverler ve ihtiyaç sahipleri arasında köprü oldu. Mübarek ay  Ramazan  projeleri şöyle gerçekleşti.

Bir Kumanya da Sen Bağışla

Bu proje kapsamında Ramazan öncesinde yurtiçi ve yurtdışında 35.000 aileye gıda kolisi dağıtıldı.  Ramazan  boyunca ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.  Ramazan  bereketini , gıda kolileri ile yoksul sofralarına taşımak isteyen hayırseverler ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 4 =