PTT'de bayram seferberliği
Etiketler:

 PTT  AŞ tarafından Ramazan Bayramı tatili süresince , hizmetlerin aksatılmadan yürütülmesi için gerekli önlemler alınırken , personel takviyesi yapılarak , 1-3 Haziran'da kayıtlı/kayıtsız tüm gönderile

haber7
0

PTT AŞ den alınan bilgiye göre , Ramazan Bayramı tatili süresince , hizmetlerin aksatılmadan yürütülmesi ve çalışanların rahat ve huzurlu bir  bayram  geçirebilmesi için gerekli önlemler uygulamaya konuldu.

Bu kapsamda , başmüdürlüklerce , "Yılbaşı ve  bayram  Çalışması Talimatı"nda belirtilen esaslar doğrultusunda hizmetin etkin şekilde yürütülebilmesi amacıyla gerekli tedbirler alınırken , tebrik ve davetiyeler için ayrı torba düzenlendi.

Hizmetlerin aksatılmadan yürütülmesi amacıyla 1-3 Haziran da kayıtlı/kayıtsız tüm gönderilerin dağıtımı bitirilecek.

Konutta teslim ödemelerinin yapılması ve herhangi bir devir bırakılmaması , özellikle son ödeme tarihi 10-11 Haziran olan gönderilerin mutlaka alıcılarına bayramdan önce teslimi sağlanacak. İhbarlı olarak  PTT  iş yerine bırakılan pasaport , ehliyet ve ruhsat gibi özellikli gönderilerin alıcılarıyla irtibata geçilerek , teslimi için her türlü önlem alınacak ve kabul edilen özellikli gönderilerin uçakla sevki gerçekleştirilecek.

Bürolardan personel takviyesi

İş yerlerince toplu gönderilerin kabulünde herhangi bir aksaklığa meydan verilmemesi için gereken her türlü tedbir alınırken , TBMM üyeleri tarafından Birleşik Posta Baskı Sistemi nde basılarak postaya verilen ve üzerinde TBMM logosu bulunan zarflar , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 5 =