Ecrin bebeğin ayakkabısının diğer teki de bulundu

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde 1 ,5 yaşındaki  Ecrin  Kurnaz'a ait olduğu öne sürülen kafatası ve kemik parçalarının bulunduğu bölgede arama çalışmaları sürüyor. Komando timleri

haber7
0

Samsun da Vezirköprü ilçe merkezine yaklaşık 32 kilometre uzaklıktaki Alancık Mahallesi nde oturan Kurnaz ailesinin kızları  Ecrin  , 7 Mayıs günü evlerinin önünden kayboldu. Aile kendi imkânlarıyla aradığı  Ecrin  e ulaşamayınca jandarmaya haber verdi. Bunun üzerine bölgeye jandarma timleri ile AFAD ve UMKE ekipleri sevk edildi.

Ekipler , bölgede arama çalışması başlattı. Bölge , helikopter ve drone ile havadan taranırken güvenlik güçleri de mahalledeki evleri tek tek kontrol etti. Arama çalışmalarında canlı arama , iz takip ve kadavra köpekleri de kullanıldı.

Minik  Ecrin  in Altınkaya Baraj Gölü ne düşmüş olma ihtimaline karşı su yüzeyi de tarandı. İl Emniyet Müdürlüğü’nde görevli dalgıç polisler , baraj gölüne dalarak , dipte  Ecrin  i aradı. Ancak bir sonuç alınamadı. 16 kilometrekarelik alanı tarayan ancak küçük kızdan bir iz bulamayan ekipler , arama çalışmalarını durdurdu.

KEMİK PARÇALARI BULUNDU

Vezirköprü Orman İşletme Müdürlüğü ekipleri , 27 Mayıs günü Alancık Mahallesi nde denetim yaptıkları ormanlık arazide ,  Ecrin  in kaybolduğu noktaya 6 kilometre uzaklıkta dere yatağında ayakkabı ile kıyafet buldu. Orman muhafaza memurlarının ihbarı üzerine bölgeye jandarma ekipleri sevk edildi. Ecrin’in ailesi de bulunan ayakkabı ve kıyafetlerin kızlarına ait ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 4 =