Kıskıvrak yakalandı... O detay ele verdi

Tokat'ın Zile ilçesinde motosiklet kaskı takan şüpheli , sahte saatli bomba düzeneği ve silahla ile tehdit ettiği kuyumcudan çaldığı bilezikleri Amasya’da bozdurmak isterken  Kıskıvrak  yakalandı.

haber7
0

Tokat’ın Zile ilçesinde sahte saatli bomba düzeneği ve silah tehdidiyle kuyumcuyu soyan C.S.’yi bir ayağının kısa olması ve topallaması  ele  verdi. 

Edinilen bilgiye göre;  Tokat  ın Zile ilçesinde motosiklet kaskı takan şüpheli , sahte saatli bomba düzeneği ve silahla tehdit ettiği kuyumcudan çaldığı bilezikleri Amasya da bozdurmak isterken  Kıskıvrak  yakalandı. Amasya’dan Tokat’a getirilen şahıs polis eşliğinde Zile Devlet Hastanesine getirilerek sağlık kontrolünden geçirildi. Basın mensuplarının ‘Neden kuyumcuyu soydunuz’ şeklindeki sorularını cevapsız bırakan şahıs ifade işlemleri için Zile İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. 

BİR AYAĞININ KISA OLMASI SOYGUNCUYU  ele  VERDİ 

Zile ilçesinde yaşanan soygun olayının ardından  Tokat  İl Emniyet Müdürlüğü ve Zile İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri verilen eşkal bilgileri doğrultusunda çalışma yaptı. Olayın şüphelisinin bir ayağının kısa olması nedeniyle yürümesinde aksaklık olduğunu gören ekipler , şahsın bir gün önce icra dosyası nedeniyle bir avukata gittiğini tespit etti.

 

Şahsın otomobilinin plakasını tespit eden ekipler şehir polis kamera kayıtlarından Amasya ya giden soyguncuyu altınları bozdurmak isterken bir kuyumcuda yakaladı. Şahsın yaklaşık 50 bin lira borcu olduğunu ve borcunu ödemek ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 1 =