Huawei'den yeni hamle! İndirim başladı

Kullanıcı taleplerini dikkate alarak verdiği tüketici hizmetlerini geliştiren  Huawei  ,  teknik servis  ücretlerinde  indirim  imkanı sunuyor

haber7
0

Kullanıcı taleplerini dikkate alarak verdiği tüketici hizmetlerini geliştiren  Huawei  ,  teknik servis  ücretlerinde  indirim  kampanyası başlattı.

Huawei den yapılan açıklamaya göre , bu haftadan itibaren başlayan kampanya kapsamında her ayın son perşembe , cuma ve cumartesi günleri , her türlü telefon onarımında 100 TL’ye varan indirimler  Huawei  sahiplerini bekliyor. Eğer bu günler tatil veya servisler kapalı ise gelecek ilk gün kampanya devam ediyor.

Huawei servis günleri , ayda bir kere teknik servise kendisi gelip cihazı elden teslim eden kullanıcılar için geçerli.

Kullanıcılar model fark etmeksizin telefonlarını doğrudan  Huawei  teknik servisine getirdiklerinde , 1 saat içinde sorun giderilip telefon kendilerine teslim ediliyor.

Bu kampanyaya katılan  Huawei  Teknik Servisi adreslerine , kullanıcılar  Huawei  cihazlarındaki HiCare uygulamasından veya  Huawei  nin internet sitesinden erişebiliyor.

Teknik servis hizmeti alan kullanıcılara ayrıca , güncel modeller için stoklarla sınırlı olarak ücretsiz ekran koruyucu film de hediye ediliyor. 

Ücretsiz ekran koruyucu film stoklarla sınırlı ve Mate 10 Lite , Mate10 Pro , Mate 20 Lite , P Smart 2018 , P Smart 2019 , P9 Lite 2107 , P20 , P20 Pro , P20 Lite , Y5 2018 , Y6 2018 ve Y7 2018 model telefonları kapsıyor.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 4 =