Babasından İrem Su'ya hüzünlendiren mektup

Burdur'da mart ayında alkollü sürücünün çarptığı otomobilde yaşamını yitiren üniversite öğrencisi  İrem  Su Akkaya'nın (19) babası  Halil Akkaya  (47) , kızı için  mektup  yazdı.

haber7
0

Mektubunda utanarak yaşamaya devam edeceklerini belirten Akkaya , "Ben sıcacık odamda , sen kara toprakta. Utanıyorum içtiğim çaydan , sigaramdan" ifadelerine yer verdi. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) İstiklal Yerleşkesi kavşağında 13 Mart sabahı meydana gelen kazada , Süleyman Emre Kılınç yönetimindeki 42 DIP 19 plakalı otomobil ile uzman çavuş Emre Esmer yönetimindeki 03 RF 575 plakalı otomobil çarpıştı. Mobese kameralarına da yansıyan kazada Süleyman Emre Kılınç ile yanındaki  İrem  Su Akkaya ve Beyza Din (19) ile diğer otomobilin sürücüsü Emre Esmer yaralandı.  Burdur  Devlet Hastanesi ndeki ilk müdahalesinin ardından Isparta daki özel hastaneye sevk edilen MAKÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü birinci sınıf öğrencisi  İrem  Su Akkaya , bir gün sonra yaşamını yitirdi. 

SEN SEVMEZDİN YAĞMURU Kızını kaybetmenin büyük üzüntüsünü yaşayan  Halil Akkaya  ,  İrem  Su ya hitaben yazdığı mektupla hüzünlendirdi. Baba  Halil Akkaya  , mektubunda , "Bugün yine sabah oldu , açtım gözlerimi salavat getirerek yeni güne. Utandım uyumaktan sıcacık yatağımda. Yine yağmur yağıyor. Sen sevmezdin yağmuru. Kızdım gökyüzüne yine ağlıyor diye. Biz artık ağlayamıyoruz da. Utandım kendimden o anda. Gökyüzü bile ağlıyor. Ben ağlayamıyorum. Sonra dedim ki şükür bir günü daha geride bırakıp bir gün daha ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 7 =