Aksaray Emniyet Müdürlüğü'nden 2250 kişilik iftar

 Aksaray   Emniyet   Müdürlüğü  ve Türk Polis Teşkilatını güçlendirme Vakfı  Aksaray  Şubesi tarafından mübarek Ramazan-ı Şerif ayında  Emniyet   Müdürlüğü  bahçesinde  iftar  programı d&u

haber7
0

İftar programı , Vali Ali Mantı , protokol üyeleri ve eşleri , İlçe Kaymakamları ve Belediye Başkanları , Şehit ve gazi aileleri ve gaziler , Sivil toplum Kuruluşu Başkanları ve Temsilcileri , basın mensupları ,  Emniyet  teşkilatı mensupları ve aileleri , huzurevi sakinleri , sevgi evinde kalan çocuklar , ASÜ eğitim gören yabancı uyruklu öğrenciler ve vatandaşların katılımı ile yaklaşık  2250  kişinin katılımı ile gerçekleştirildi.

İl  Emniyet  Müdürü Ali Karabağ ,  iftar  programında yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı:

"Büyük bir manevi huzurla idrak ettiğimiz mübarek Ramazan-ı Şerif ayında Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı  Aksaray  Şubemiz tarafından düzenlenen  iftar  yemeğine hepiniz hoş geldiniz.

Değerli Misafirler;

Ülkemizin içinden geçtiği , birlik , beraberlik ve kardeşliğe en çok ihtiyacımız olan bu günlerde  iftar  soframızı onurlandırdığınız için hepinize çok teşekkür ediyor , mübarek Ramazan-ı Şerif ayının bereketli günlerinin ülkemiz ve milletimizle beraber tüm insanlık için barışa , huzura ve refaha vesile olmasını temenni ediyorum.

Başı rahmet , ortası mağfiret , sonu cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan-ı -Şerifin rahmet günleri geride kaldı , şimdi mağfiret günlerindeyiz. Cenab-ı Allah’a şükürler olsun ki bu Ramazan Ayı’na da kavuştuk , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 1 =