Trump'ı toplantıdan kaldırtan iddia!

ABD Başkanı Donald  Trump  , kendisine "Rusya soruşturmasının üstünü örtüyor." suçlamasını yönelten Temsilciler Meclisi'nin Demokrat Başkanı Nancy Pelosi'ye sert tepki gösterdi.

haber7
0

ABD Başkanı  Trump  , Pelosi ve bazı Demokrat vekillerle Beyaz Saray da  yapılan altyapı hakkındaki toplantıyı yarıda kesti.

Pelosi nin kendisi hakkındaki açıklamalarına sert tepki gösteren   Trump  , altyapı toplantısından ayrıldıktan sonra Beyaz Saray ın bahçesinde basın mensuplarına kısa bir açıklama yaptı.

Trump , Pelosi nin sabah saatlerinde yaptığı "ABD Başkanı , Rusya soruşturmasının ve Özel Yetkili Savcı Robert Mueller ın raporunun üstünü örtmeye çalışıyor." şeklindeki açıklamasından çok rahatsız olduğunu kaydetti.

"Ben hiçbir şeyi örtbas etmem"

"Bugüne kadar Rusya soruşturmasından hiçbir gizli iş birliği sonucu  çıkmadı. Bu uydurma soruşturmalara artık bir son verin. Ben hiçbir şeyi örtbas  etmem." şeklinde konuşan  Trump  , Demokratların kendisi aleyhindeki  soruşturmalarına son verinceye kadar onlarla çalışmayacağını da dile getirdi.

Trump ayrıca , bazı Demokrat vekillerin "ABD Başkanı azledilsin."  şeklindeki açıklamalarından da çok rahatsız olduğunu ve bunları kabul etmediğini  vurguladı.

 

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 5 =