Fatih Terim'e tarihi bir ceza daha gelebilir!

 Galatasaray  teknik direktörü  Fatih   Terim  , Başakşehir maçındaki 'saldırısı' ve 'tedbire uymaması' sebebiyle tedbirli olarak PFDK'ya sevk edildi.

haber7
0

Galatasaray Teknik Direktörü  Fatih   Terim  , Başakşehir maçındaki "saldırısı" ve "tedbire uymaması" , yardımcı antrenör Ümit Davala ise "sportmenliğe aykırı hareketi" ve "tedbire uymaması" nedeniyle tedbirli olarak PFDK ya sevk edildi. Medipol Başakşehir yardımcı antrenörü Orhan Ak tedbirli olarak PFDK ya sevk edildi.

FATİH TERİM İN CEZASI 9-22 MAÇ

Fatih  Terim  in saldırı dan sevk edildiği 44. maddede  ceza  aralığı 5-10 maç. tedbire uymamak tan sevk edildiği 50. maddenin  ceza  aralığı ise 4-12 maç. Deneyimli teknik adama iki suçta da alt sınırdan  ceza  verilirse 9 , üst sınırdan  ceza  verilirse 22 maç  ceza  alacak. PFDK nın  Fatih   Terim  e ne kadar  ceza  geleceği merak konusu. 

 

 

FATİH TERİM İN O ANLARI İÇİN GÖRSELE TIKLAYINIZ

GALATASARAY - BAŞAKŞEHİR MAÇIYLA İLGİLİ DİSİPLİN SEVKLERİ ŞU ŞEKİLDE:

4- GALATASARAY A.Ş. Kulübü nün 19.05.2019 tarihinde oynanan  Galatasaray  A.Ş.-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu müsabakasındaki "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı nın 53. maddesi uyarınca ve "saha olayları" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı nın 52. maddesi uyarınca ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 7 =