AK Parti Bitlis milletvekilleri İstanbul’daki hemşehrileriyle buluştu

 AK Parti   Bitlis   milletvekilleri  ve  Bitlis  Belediye Başkanı , Bağcılar Belediyesi’nin düzenlediği irfan sofralarında İstanbul’da yaşayan  hemşehrileriyle  bir araya geldi.

haber7
0

23 Haziran seçimleri için destek isteyen AK Partili yöneticiler , “Biz Bitlis’te çok güzel bir seçim sonucu aldık. Çok çalıştık ve kum saatini tersine çevirdik , istiyoruz ki İstanbul’da da bu gerçekleştirilsin.  İstanbul  düşerse Bitlis’i kazanmamızın hiç önemi yok” dedi.

AK  Parti   Bitlis   milletvekilleri  Cemal Taşar , Vahit Kiler ve  Bitlis  Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay Bağcılar Belediyesi’nin geleneksel gönül sofrasına konuk oldu. İftar sofrasının kurulduğu Fatih Mahallesi Pazar Caddesi’ne gelen konuklar , Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı’nın ev sahipliğinde ilçe sakinlerini selamladıktan sonra masalarına oturup onlarla sohbet etti. Ezanın okunmasıyla da hep birlikte dualar edilip oruçlar açıldı.

İftardan sonra ise Çağırıcı , misafirlerini Ramazan etkinliklerinin gerçekleştiği 15 Temmuz Demokrasi ve Milli İrade Meydanı’nda ağırladı. Çağırıcı’nın eşlik ettiği Kiler , Taşar ve Tanğlay , alanda kurulu olan farklı şehirlerin derneklerine ait stantları gezdi. Yoğun ilgi gören siyasiler , son olarak Bağcılar Bitlisliler Platformu standında mola verip çay içti. 

 İstanbul  rahat değilse biz Bitlis’te rahat olamayız

Bitlisliler Gecesi’ne katılan AK Partili isimler , alanı dolduran coşkulu kalabalığa seslendi. Yöneticiler , yaklaşan 23 ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 1 =