Diriliş Ertuğrul 149.bölüm 2.fragmanı: Ertuğrul Bey kuşatma altında!

Yarın TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan  Diriliş   Ertuğrul  149.bölüm 2.fragmanı yayınlandı. Yeni bölümü izleyenleri şaşırtacak  Diriliş  Ertuğrul'da yeni karakterler diziye son iki bölüm kala dahil oldu.

haber7
0

Diriliş  Ertuğrul  149.bölüm 2.fragmanı yine heyecan dolu. Finale son iki bölüm kala Diriliş  Ertuğrul  da sular durulmuyor. Osmanlı Devleti için hazırlıklarını sürdüren  Ertuğrul   Bey  düşmanlarını birer birer yok ediyor. "Mazlumlara ve alemi İslam a karşı sizinde bizimde boyun borcumuz vardır. Hain sizin en yakınınızdadır" diyen  Ertuğrul  , diğer obalarla birlik olmak ister. Peki 22 Mayıs çarşamba akşamı TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan  Diriliş   Ertuğrul  149.bölümünde neler olacak? İşte yeni bölümünden öne çıkan tüm gelişmeler...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 149.BÖLÜMÜNDEN TAHMİNLER

Yeni bölüm fragmanlarında izlediğimiz gibi bu bölümde  Ertuğrul  yeni bir yere ayak basar ve oraya göç gerçekleşebilir. Gerçekte tarih akışına göre giden  Ertuğrul  da göç edilen yerde  Ertuğrul  yaşamını bitirip yerine Gündüz geçebilir. 

Ertuğrul ve alpleri oradan kurtulduktan sonra tekrar Berke Han a gitmek için harekete geçerler. Fakat Arıkbuka yı öldüremezler.

Hatırladığınız gibi Ertuğrul Bey Arıkbuka nın tuzağına düşmüştü. Lakin  Ertuğrul  önceden tedbirini almış olabilir ve Gündüz ile Bamsı onu kurtarmış olabilir. Gördüğünüz gibi  Ertuğrul  un yanında Gündüz ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 4 =