Bakan Soylu: Yepyeni bir dönem başlayacak!

"Bizim tek bir gücümüz var , 50 gramlık oy pusulası." ifadesiyle demokrasiye vurgu yapan İçişleri Bakanı  Soylu  , Türkiye'nin ekonomisine operasyon çektiklerinin altını çizerek , "Üzerim

haber7
0

İçişleri Bakanı Süleyman  Soylu  , Yenikapı Avrasya Gösteri Merkezi nde İstanbul Büyükşehir Belediyesi özel güvenlik görevlileri ve aileleriyle iftarda bir araya geldi.

"ÜZERİMİZE OYNADIKLARI APAÇIK"

Türkiye nin zor günlerden geçtiğini ama eskisi gibi yıkılacak , yere savrulacak bir ülke olmadığını dile getiren  Soylu  , sözlerini şöyle sürdürdü:

"Üzerimize oynadıkları apaçık. Ekonomiyle üzerimize oynuyorlar. Terörle beraber üzerimize oynuyorlar. Bizi , birbirimizden ayırarak üzerimize oynuyorlar. Elbetteki bunu hep birlikte biliyoruz ama bugün geldiğimiz nokta azımsanacak bir nokta değildir. Bugün geldiğimiz nokta , birilerinin fiskesiyle devrilebilecek bir nokta değildir. Bize dün , ötekileştirerek bakanlar , kıyafetimizden , inancımızdan , mezhebimizden , kimliğimizden , düşüncemizden , fikriyatımızdan bizi beğenmeyenler , bizi tekrar eski Türkiye ye döndürebilmek ve aynı hazzı onların yaşayabilmesi için bizi beğenmeme duygusunu tekrar tadabilmesi için birçok oyunu , Türkiye nin üzerinde oynamaya çalışıyorlar." 

"TEK GÜCÜMÜZ , 50 GRAMLIK OY PUSULASI"

"Bizim tek bir gücümüz var , 50 gramlık oy pusulası. Eğer bugün kendimizi daha iyi ifade edebiliyorsak , eğer bugün özgür bir şekilde bu ülkede ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 1 =