CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nun katıldığı televizyon programında yaptığı açıklamalara , rekor oyla seçilen Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksü'dan sert t

haber7
0

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Ekrem İmamoğlu  ,  Ahmet Hakan  ın hazırlayıp sunduğu Tarafsız Bölge ye konuk oldu.

 

 

Ahmet Hakan , Yunan gazetesinin İstanbul seçimleriyle ilgili attığı manşeti ve Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu nun sözlerini sorması üzerine , CHP nin adayı  İmamoğlu  , Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu nun söylemediği sözleri söylemiş  gibi  sarfedince büyük tepki çekti.

BAŞKAN GÖKSU HABER7 YE KONUŞTU

 

 

Tepki çeken sözlerin  ardından  , 31 Mart seçimlerinde rekor oyla seçilen  Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksü  , haber7.com dan Mehmet Küçükkahveci ye konuyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

MASKESİ DÜŞTÜ

Esenler halkına yapılmış büyük bir saygısızlık olduğunu belirten Göksu , Benim bu konuda fazla söyleyecek bir şeyim yok. Ben sadece CHP adayına bir şey sordum. CHP nin tiyatro oynayan , hoşgörü ve sevecenliğiyle rol yapan adayının maskesi düştü. Söyledği cümleler nezaketsiz saygı içermeyen cümleler. Esenler halkına karşı büyük bir haksızlık olduğunu düşünüyorum. Ben 166 bin oyla seçilmiş bir başkanım. Esenler halkına büyük bir saygısızlık ve nezaketsizlik yaptığını düşünüyorum. ifadelerini ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 6 =