Özel eğitimdeki çocukların mezuniyet sevinci

Törene;  Aksaray  Belediye Başkan Vekili Cem Elibol , İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Muhittin Öztürk ve Hayrullah Alaboyun , Eğitim Bir Sen Başkanı Murat Günaydın , Türk Eğitim Sen Başkanı Ali Toprak , Okul M&

haber7
0

Aksaray Hacı Ömer Usluer Özel Eğitim Meslek Okulunda I. Geleneksel Özel Eğitim Şenliği ve  mezuniyet  töreni yapıldı.

Törene;  Aksaray  Belediye Başkan Vekili Cem Elibol , İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Muhittin Öztürk ve Hayrullah Alaboyun , Eğitim Bir Sen Başkanı Murat Günaydın , Türk Eğitim Sen Başkanı Ali Toprak , Okul Müdürü İbrahim Akdere , sivil toplum örgüt temsilcileri , özel eğitim şenliğine destek veren üniveriste öğrencileri , okul öğretmenleri , öğrencileri ve özel çocukların aileleri katıldı.

I. Geleneksel Özel Eğitim Şenliğinde okul öğrencilerinin el emeği göz nuru eserlerin sergilendiği stantları gezen protokol üyeleri , özel çocuklar tarafından samimiyetle karşılandı.

Ardından Belediye Başkan Vekili Cem Elibol , İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Muhittin Öztürk ve Hayrullah Alaboyun , Eğitim Bir Sen Başkanı Murat Günaydın , Türk Eğitim Sen Başkanı Ali Toprak ve öğrenci velileri okul bahçesine her özel çocuk adına birer fidan diktiler.

Son olarak Hacı Ömer Usluer Özel Eğitim Meslek Okulunda mezun olan öğrencilere diplomaları teslim edilerek okulda eğitim şenliği başlatıldı.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 8 =