Bahçeli'nin hediye ettiği eski model otomobil Kayseri'de!

 MHP  Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin geçen günlerde partisinin  Milletvekili  Baki Ersoy'a  hediye   ettiği   eski   model   otomobil  Kayseri'ye geldi.  İl Başkanı  Serkan Tok'un kullandığı  otomobil  ,  Kayseri  sokaklarınd

haber7
0

Klasik  otomobil  tutkusu ile bilinen  MHP  lideri  Devlet Bahçeli  , geçen 6 Mayıs ta Ankara sokaklarında tur attığı 06 BJK 001 plakalı 1988  model   Ford   Mustang  marka otomobilini ,  Kayseri   Milletvekili   Baki Ersoy  a  hediye  etti.

Ersoy , parti genel merkezi otoparkında , aracı kendisine  hediye  ederken Bahçeli ile çekilen fotoğraflarını , sosyal medya hesabı Facebook ta paylaştı. Ersoy , bugün  eski   model  otomobili  Kayseri  ye getirdi.

Otomobili  İl Başkanı   Serkan Tok  a teslim eden Ersoy ,  Kayseri  turu attı. Sonrasında Tok un kullandığı  otomobil  , parti teşkilatının iftar programına getirildi.

Milletvekili Ersoy ,  MHP  Genel Başkanı  Devlet Bahçeli  ye teşekkür ederek , "Sayın Genel Başkanımızın özel Kalem Müdürü beni arayıp , aracı teslim alacağım söyledi. Tabi ki heyecanlandık , duygulandık ve onore olduk. Genel Başkanımızdan Allah razı olsun. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Ankara sokaklarında kendisi tur atmıştı. Şimdi  Kayseri  sokaklarında İl Başkanımız Serkan bey ilk defa aracı kullandı. Ben aracı ilk olarak  Kayseri  nin il beyinin kullanmasını istedim. Çok da mutluyum. Kayserimiz için büyük bir onur. Allah liderimizi başımızdan eksik etmesin. Ben genel Başkanımız Devlet Başkanımız ile onur duyduğumuzu ifade ettim. O da Arabamız yabancıya mı gidiyor ki? diyerek espri yaptı. Bu araç benim şahsıma  hediye  edilmiştir. Bu doğrudur ama ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 3 =