Yıkıcı İnovasyon Ödülü Etiya’nın

Türkiye’nin yerli global firması  Etiya  , alanında dünyanın en prestijli ödüllerinden birisi olan TM Forum 2019  Yıkıcı   İnovasyon  kategorisinde Mükemmellik Ödülü'nü aldı.

haber7
0

Telekomünikasyon sektörü için global bazda ortak dil ve standartlar belirleyen uluslararası bağımsız platform TM Forum’un 2019 Mükemmellik Ödülleri’nde Türkiye’nin yerli global markası  Etiya  ,  Yıkıcı   İnovasyon  Mükemmellik Ödülü nün sahibi oldu. 

Etiya , mükemmellik ödülünü 2018’de Videotron için Connected Customer First yaklaşımı ile yeni nesil dijital müşteri deneyimini hayata geçirdiği Fizz projesiyle elde etti. 

"TÜRK YAZILIMI GLOBAL ARENE’DA ÇIĞIR AÇTI "

Dijital müşteri deneyimi ve dönüşümünü  odaklarına aldıkları 2019 yılında  bu gelişmenin  Etiya  adına heyecan verici olduğunu vurgulayan  Etiya  Kurucu Ortağı ve CEO’su Aslan Doğan , “TM Forum tarafından her yıl sektörde çığır açan başarılı projelere verilen mükemmellik ödüllerinden en prestijli olanı ile ödüllendirildiğimizi gururla söylemek isterim.  Herkesin konuştuğu ama çok az kişinin somut olarak başarılı örnekler sunduğu bir alanda uluslararası bir ödüle layık görülmek hepimiz için muazzam bir başarı.  Etiya  bugün sektörü değiştiren , sektörü müşteri deneyimi ve iş modeli anlamında bir sonraki adıma taşıyan bir şirket. Kazandığımız bu ödül de bunun önemli bir kanıtı niteliğinde. ” dedi.

ALANINDA EN PRESTİJLİ ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 1 =