Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu  SunExpress  , 2019 yaz sezonunda da Türkiye - Avrupa arasındaki uçuşlarını arttırmaya devam ediyor. Ege Bölgesine tarifeli seferlerle en fazla turist getiren havayolu SunE

haber7
0

2019 yaz sezonunda  İzmir  kalkışlı uçuşlarına Avrupa’da yeni destinasyonlar ekleyen  SunExpress  13 Nisan itibariyle İzmir’den Hollanda’nın Eindhoven şehrine direkt tarifeli seferlerle uçmaya başlayan havayolu , 30 Mayıs itibariyle de Rusya’nın popüler turizm destinasyonu St. Petersburg’u  uçuş  ağına ekliyor. 10 Haziran itibariyle de Fransa’nın ikinci büyük şehri Marsilya’ya uçmaya başlayacak olan  SunExpress  , yeni destinasyonlar ile birlikte 2019 yazında İzmir’den sunduğu toplam dış hat destinasyon sayısını 32’ye çıkarıyor. 

Aktarma merkezi İzmir’e bu yaz 1.7 milyon koltuk arz eden  SunExpress  , iç hatlarda ise İzmir’i direkt seferlerle Adana , Antalya , Diyarbakır , Gaziantep , Erzurum , Kars , Kayseri , Konya , Malatya , Samsun , Trabzon ve Van’a bağlayarak İzmir’den Türkiye’nin toplamda 12 şehrine  uçuş  düzenliyor.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 2 =