Alfred Hitchcock'un 'Kuşlar' isimli filmi Rize'de gerçek oldu

Rize'de yolda yerde yatan yavru kargaya merhamet ederek kenara koymak isteyen İlknur Civil yetişkin kargaların saldırısına uğradı. Civil'in iş arkadaşları da kargaların saldırısına uğradı.

haber7
0

Ünlü Yönetmen  Alfred   Hitchcock  un  Kuşlar   isimli  gerilim  filmi   Rize  de gerçek oldu.

Çalıştığı yerden öğle paydosuna çıkan İlknur Civil yerde bir  karga  yavrusunun yattığını fark etti. Yaşayıp yaşamadığını kontrol etmek için yanına yaklaşan Civil , kargayı araç yolunun kenarından kaldırıp kenara koymak istemişti ki olanlar oldu.

Bu kez ağaçta bekleyen anne ve 2 yetişkin karganın saldırısına uğrayan Civil sırtından hafif yaralandı. Olay anlarını anlatan Civil ,  karga  saldırısında çok korktuğunu ve kendisini korku  filmi  sahnesinde zannettiğini dile getirdi. 

Civil , Başıma gelen olay korku filmlerinin sahnelerinde olur ya onun küçük bir sahnesi gibiydi. Her zamanki gibi iş yerinden öğle paydosu için çıktık ve yerde  karga  yavrusunu gördüm. Haliyle annelik duygusuyla alıp kenara bırakma düşüncesi oluştu. Yaklaşınca korktum tabi. Saldırır mı düşüncesi taşıyarak ayağımla kontrol etmek istedim. Aslında alıp kenara bırakacaktım ama o sırada büyük bir dehşetle ve şiddetle arkadan  karga  saldırdı. Arkama döndüğümde 3  karga  birden saldırıyor. Koşarak başımı kollayarak kaçmaya çalıştım ama sonrasında çok korktum. Sonrasında Orman İşletme Müdürlüğü yetkililerine bilgi verildi. Geldiler ve yavruyu aldılar. Buradaki bir ağaçta yuvası bulundu ve yerine konulduktan sonra bir sükunet oluştu ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 7 =